Lemon Villa Kiralama

Dec 6, 2016

Ailevi Bir Ortamda Site Sakinleriyle Eğlenceli Bir Tatil Geçirmeye Ne Dersiniz?

Ortak havuzlu villalar özenle seçilerek Lemon Villa Holidays tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Antalya, Kaş – Kalkan, Bodrum, Fethiye, Marmaris gibi tüm dünyanın hayranlıkla baktığı bu bölgelerin en güzel evlerini sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Hayatınızın en güzel tatilini seçtiğiniz bölgede ve seçtiğiniz villada ailenizle birlikte sessiz, sakin, kimseler tarafından rahatsız edilmeden, kendi evinizde, en keyifli şekilde geçirebilirsiniz. Ortak havuzlu villalar genellikle güvenlikli bir site içerisinde bulunmaktadır. Sabah uyandığınızda kendi kahvaltınızı kendiniz hazırlayabilir, kahvaltıdan sonra villanızın içerisinde bulunduğu site içerisinde sabah yürüyüşünüzü ve site sakinleriyle sabah sohbetinizi yapabilirsiniz. Sitelerde genellikle alışveriş imkanları sunulmaktadır. Seçmiş olduğumuz sitelerin denize yakın konumlarda olmasına dikkat etmekteyiz.

Antalya Side, Kumköy, Ilıca, Çolaklı, Marmaris Akyaka, Fethiye Çalış ve Yanıklar bölgelerinde 3+1 (6 Kişilik), 4+1 (8 kişilik), 5+1 (10 / 12 kişilik) ortak havuzlu villalarımız mevcuttur. Dilerseniz Villanızda havuz dilerseniz denizin, kumun, güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Villalar alışveriş, eğlence mekanlarına yakın mesafededir. Uzak mesafeler için toplu taşıma araçlarından yada size sunduğumuz Rent a Car hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eğer isterseniz özel aşçı ve günü birlik tur hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bodrum bölgesinde denize sıfır ortak havuzlu villamız mevcuttur. Tam anlamıyla villa tatilinin tadına varabileceğiniz özel havuzlu villa prestijinde ortak havuzlu villalar bulunmaktadır.