Bodrum'da özel havuzlu, denize sıfır kiralık yazlık villa

Dec 6, 2016

Lemon Villa Holidays tarafından Türkiye nin en güzel tatil yörelerindeki özel havuzlu villalar özenle seçilmekte ve hizmetinize sunulmaktadır. Antalya, Kaş – Kalkan, Bodrum, Fethiye , Marmaris gibi tüm dünyanın hayranlıkla baktığı bu bölgelerin en güzel evlerini sizlerin hizmetinize sunuyoruz.

Hayatınızın en güzel tatilini seçtiğiniz bölgede ve seçtiğiniz villada ailenizle birlikte sessiz, sakin, kimseler tarafından rahatsız edilmeden, kendi evinizde, en keyifli şekilde geçirebilirsiniz. Sabah uyandığınızda kendi kahvaltınızı kendiniz hazırlayabilir, kahvaltıdan sonra özel havuzunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz üzere ister site içerisinde ister münferit isterseniz muhafazakar villalarımızda tatilinizi geçirebilirsiniz.

Villalarımızın konumları denize gayet yakın konumdadır. Antalya Side, Kumköy, Ilıca, Çolaklı, Marmaris Akyaka, Fethiye Çalış ve Yanıklar bölgelerinde 3+1, 4+1, 5+1 villalarımız mevcuttur. Dilerseniz Villanızda havuz dilerseniz denizin, kumun, güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Villalar alışveriş, eğlence mekanlarına yakın mesafededir. Uzak mesafeler için toplu taşıma araçlarından yada size sunduğumuz rent a car hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eğer isterseniz özel aşçı ve günübirlik tur hizmetlerimiz de mevcuttur.